Meniu
Prekių krepšelis

Ekskursijos

Daugelio tyrimų rezultatai rodo, kad žmogaus, o ypač vaiko, abipusis santykis su gyvūnu padeda atsipalaiduoti, mažina stresą, depresiją, nerimą ir palankiai veikia emocinę būseną. Alpakos dėl savo prigimtinio ramaus elgesio gali būti papildoma pagalba specializuotai vaikų ir suaugusiųjų terapijai. Įsitikinta jau ne kartą, kad kiekviena akimirka, praleista gamtoje ir alpakų apsuptyje – nepamirštamos emocijos, gera nuotaika ir tikra atgaiva Jūsų sielai.

Kitaip nei daugelyje zoologijos sodų, Jonavos alpakų ūkyje netaikomi griežti reikalavimai laikytis atokiau nuo aptvertų gyvūnų, nemokamai pamatyti besiganančias Jonavos alpakas galima kasdien (esant geram orui) važiuojant ar einant dviračių taku nuo Juodmenos gatvės pusės. Jeigu norite su alpakomis praleisti daugiau laiko – pamaitinti (tik alpakoms skirtu pašaru), paglostyti, pavedžioti ar tiesiog pasidžiaugti jų draugija ir pamedituoti – būtina užsiregistruoti ekskursijai. Bilieto kaina vienam asmeniui nuo 3 metų 6,00€. Vaikams iki 3 metų – nemokamai. Neįgaliesiems – 3,00€, pateikus įrodantį dokumentą, kuriame nurodytas nuo 0 iki 55% darbingumo lygis.  Darželių ir mokyklų grupėms – 5,00€ asmeniui, lydintys asmenys gali laiką leisti nemokamai (10-čiai vaikų vienas lydintis). Vasaros sezono metu svečių laukiame tris kartus per dieną. Vėsesniu oru ekskursijos vyksta du kartus per dieną, ryte ir vakare. Būtent šiuo laiku alpakytės yra maitinamos, todėl su visa pagarba gyvūnams privalome prie jų gyvenimo ritmo prisitaikyti. Draudžiama gyvūnus maitinti atsineštu maistu. Edukacijos vadovas visiems lankytojams nemokamai parūpina tik alpakoms skirtu pašaru, kad smagiai ir saugiai, bei nekenkiant alpakų sveikatai galėtumėte pamaitinti mūsų auginamus gyvūnus.

Esate laukiami - jeigu norite išgirsti daugiau smagių istorijų ir įdomybių iš alpakų gyvenimo, esate pasiilgę natūralaus gamtos grožio, erdvės, ir jaukios ramybės, ar tiesiog atrasti kaimą mieste...