Meniu
Prekių krepšelis

Taisyklės ir sąlygos

Bilietų įsigijimo ir naudojimo taisyklės

I. Bendra informacija

1. Bilietų pardavimo internetu sistemoje galima įsigyti bilietus į Jonavos alpakų ūkio (toliau – ir Ūkis) edukacijas Lietuvos Respublikoje ir kitose šalyse, kur yra interneto ryšys. Mokėjimai atliekami per mokėjimo sistemą www.paysera.lt. Siūlomi mokėjimo būdai apima daugumą Lietuvos bankų elektroninės bankininkystės paslaugų bei kreditinių kortelių.

II. Bilietų įsigijimo www.bilietai.jonavosalpakos.lt taisyklės

1. Lankytojas pirkdamas bilietą www.bilietai.jonavosalpakos.lt, privalo įsitikinti, kad pasirinko reikiamą datą, edukacijos laiką, lankytojų kategorijas ir bilietų kiekį.

2. Perkant bilietus sistemoje vaikų iki 3-ijų metų pažymėti nereikia. Vaikai iki 3-erių metų į Jonavos alpakų ūkio edukacijas yra įleidžiami nemokamai kontrolės vietose. Neįgaliesiems - 3,00€ (edukacijos metu privaloma pateikti galiojantį nedarbingumo lygį įrodantį dokumentą, kuriame nurodytas ne didesnis nei 55% darbingumo lygis)

3. Pasirinkus bilietus, lankytojas privalo suvesti duomenis, kurių reikalauja sistema, patikrinti krepšelio informaciją ir įsitikinti, kad ji teisinga, sutikti su Jonavos alpakų ūkio bilietų įsigijimo ir naudojimo sąlygomis, kad apmokėjimas galėtų būti įvykdytas.

4. Pasirinkus nustatymą „Reikalinga sąskaita faktūra“, pagal pateiktus asmens ar įmonės duomenis bus sugeneruota elektroninė sąskaita faktūra. Ji bus atsiųsta lankytojo nurodytu el. paštu kartu su e-bilietais.

5. Mokėjimas vykdomas mokėjimų sistemoje www.paysera.lt.

6. Gavus www.paysera.lt atsakymą apie sėkmingą apmokėjimą, lankytojui išsiunčiami e-bilietai jo nurodytu el. paštu.

III. Bilietų naudojimo taisyklės

1. Lankytojai į edukaciją, į kurią patenkama įsigijus bilietą, įleidžiami tik pateikę galiojantį bilietą, įsigytą internetinėje svetainėje www.bilietai.jonavosalpakos.lt.

2. Įsigijęs e-bilietą ir atvykęs į edukaciją, lankytojas kontrolės vietoje turi pateikti atspausdintą e-bilietą arba e-bilieto brūkšninį kodą savo mobiliajame įrenginyje. Lankytojas pats atsakingas už mobilų internetą ir/ar kitus būdus kiekvienam brūkšniniam kodui atversti.

3. Bilietas galioja tik jame nurodytam lankytojų skaičiui, konkrečią datą ir laiką. Atvykus mažiau lankytojų nei nurodyta e-biliete, pinigai už nedalyvaujančius lankytojus nebus grąžinami. Lankytojas, išėjęs iš zonos, kuriai taikomas ūkio bilietas, antrą kartą su tuo pačiu bilietu nėra įleidžiamas.

5. Bilietas nuskaitomas ir žymimas tik vieną kartą ir galioja tik vienam asmeniui arba grupelei asmenų, už kuriuos įsigytas vienas e-bilietas. Kontrolės aparatai rodo pirmo skenavimo datą ir laiką. Jeigu bilietas pateikiamas skenuoti antrą kartą, lankytojas nebus įleidžiamas.

6. Lankytojas privalo išsaugoti bilietą iki apsilankymo ūkyje pabaigos.

7. Bilietai nėra keičiami ir pinigai už juos nėra grąžinami, išskyrus atvejus, jei apsilankymas buvo negalimas ar edukacija neįvyko dėl Jonavos alpakų ūkio kaltės.

8. Jei edukacija neįvyko dėl Jonavos alpakų ūkio kaltės, įsigytus bilietus galima grąžinti atsiuntus prašymą ir e-bilietą į jonavosalpakos@gmail.com.


Žydrūnas Raudys
Individuali veikla Nr. 924024
Jonava, Smėlio g. 17
Telefono nr. +370 656 50474

Telefono nr. +370 655 53374
El. pašto adresas jonavosalpakos@gmail.com