Meniu
Prekių krepšelis

Stovyklavietė

Šalia Jonavos alpakų ūkio esančioje stovyklavietėje su pavėsine, šašlykine ir laužaviete galima švęsti ne tik vaikų gimtadienius, krikštynas, mergvakarius, bet ir įvairius susitikimus kitom progom. Galite šeimos rate tiesiog išgerti arbatos, pasišnekučiuoti ir pasidžiaugti vaizdu į alpakų pievas. Visai šalia yra miesto paplūdimys, tad pasivaikščiojus su alpakomis šiltojo sezono metu galima išsimaudyti tvenkinyje, pasimėgauti saule ar šiaip maloniai praleisti laiką prie vandens. Mylintiems gyvūnus nėra nieko smagiau už jaukų vasaros vakarą: puodelis arbatos, smagi artimųjų draugija ir vaizdas į besiganančias alpakas bei jų mažylius.  

Stovyklavietė su pavėsine, laužaviete ir pieva vis labiau mėgstama įvairių vasaros dieninių stovyklų . Apsilankymo metu vaikai gali stebėti alpakų gyvenimą, žaisti įvairius lauko žaidimus, laužavietėje kepti mėgstamus patiekalus, maudytis netoliese esančiame tvenkinyje.

Stovyklavietė yra pačiame Jonavos alpakų ūkyje, privačioje ir ramioje aplinkoje. Norint užsirezervuoti stovyklavietę renginiui, būtina išankstinė registracija telefonu +370 655 53374.

Stovyklavietės kaina 1 val. – 30€